Description
Rooms Sizes
Room Levels
Basement:
Laundry Room, Storage Room, Utility Room
Level 1:
2 Bedrooms, Bath Main, Dining Room, Kitchen, Living Room
Land Assessment:
$319,600
Build. Assessment:
$190,100
Total Assessment:
$509,700
Ownership Type:
Fee Simple
Listing Information
Listing Broker:
KELLER WILLIAMS PROSPERITY REALTY
Listing Agent:
Valerie Tramontozzi